bordiury intarsja parkietu

Bordiury (Krawężniki) z intarsją do masywnego parkietu

Pavex Parquet jest firmą specjalizującą się wyłącznie w produkcji bordiur z intarsją do podłóg wykonanych z masywnego drzewa.

Bordiury są elementem dekoracyjnym stosowanym w celach upiększenia podłóg z drzewa masywnego tak z punktu widzenia estetycznego jak iwartości.

W odróżnieniu od zwykłych podłóg drewnianych masywnych lub warstwowych, produkowanych na szeroką skalę, przemysłową, bordiury (krawężniki) do parkietu produkowane są przez rzemieślników wyspecjalizowanych w tej dziedzinie, a znaczna część procesu produkcyjnego wykonana jest ręcznie.

medalony rozety intarsja parkietu

Medaliony (rozety) z intarsją do masywnego parkietu

Ograniczona ilość medalionów parkietowych została zgrupowana w kolekcji zwanej kolekcją GEOMETRYCZNĄ, która została już przekazana na rynki zbytu.

Medaliony to elementy dekoracyjne parkietu z masywnego drewna, które zasadniczo układane są na środku pomieszczenia, mając szczególną rolę estetyczną, i mogą być wykonane jedynie w przypadku parkietu z masywnego drewna.

Gdzie można złożyć zamówienie -

Bez względu na to czy jesteście osobą prywatną czy firmą, całą bieżącą kolekcję można zamówić bezpośrednio w Pavex Parquet.

Sam zakup jest stosunkowo prosty i możecie śmiało korzystać z naszego doświadczenia, rysunków i wyjaśnień, gratis i bez najmniejszych zobowiązań.

Kilka słów o nas -

Pavex Parquet jest rumuńską kompanią, wyspecjalizowaną wyłącznie w produkcji parkietu dekoracyjnego – bordiur(krawężników) i medalionów (rozet) z intarsją, naszym stałym dążeniem jest dodanie wartości zwykłym podłogom wykonanym z masywnego drewna.

Pavex Parquet - sprzedawcą detalicznym -

Firma Pavex Parquet jest zainteresowana w zdobyciu nowych przedstawicieli detalicznych tak na rynkach, na których znajdujemy się obecnie, jak i na nowych rynkach. Jeżeli jesteście kompanią specjalistyczną, zainteresowaną tym, aby zapewnić swoim klientom nasze produkty, to nie zwlekajcie i połączcie się z nami.

Katalog i cennik -

Nasze katalogi i cenniki bieżące są dostępne, można je przejrzeć / otworzyć poniżej:

Katalog Bordiury Kolekcja "Geometryczna 1"
Katalog Bordiury Kolekcja "Geometryczna 2"
Katalog Bordiury Kolekcja "MARQUETERIA"
Katalog Medaliony (Rozety) z intarsją - Kolekcja Geometryczna 1
Katalog Medaliony (Rozety) z intarsją - Kolekcja MARQUETERIA
Aktualny cennik

Pavex Parquet srl

11, Traian Street Sebes, Alba County, 515800, ROMANIA

Tel/fax: +40-258-730.786

Cell: +40-741-048.738 or +40-771-322.893

e-Mail: pavex.parquet@gmail.com