markuteri parke bordurler

Masif parke için bordür marküteri

Pavex Parquet, masif ahşap döşemeler için bordür marküteri üretiminde uzmanlaşmıştır. Bordürler, estetik ve değer açısından geliştirilmiş masif ahşap döşemelerin elde edilmesi için kullanılan dekorasyon unsurlarıdır.

Büyük ölçüde üretilen klasik ahşap – masif veya lamine – döşemelerinden farklı olarak, parke bordürleri uzman esnaflar tarafından üretilmektedir ve üretim sürecinin önemli kısmı elden yapılmaktadır.

markuteri parke madalyon

Masif parke için madalyon marküteri

Şu an piyasada GEOMETRİK koleksiyonunda toplanmış sınırlı madalyon sayısı vardır.

Estetik rölü olan madalyonlar odaların ortasında kurulan ve sadece masif ahşap parke ile uygun masif ahşap parke için dekorasyon unsurlarıdır.

Nerde ve nasıl sipariş edilebilir

Gerçek şahıs veya şirket iseniz, tüm mevcut kolleksiyon doğrudan Pavex Parquet şirketinden sipariş edilebilir. Alım süreci basittir ve tecrübemizden, ölçü resimlerinden ücretsiz ve şartlara bağlanmadan yararlanabilirsiniz.

Hakkımızda

Pavex Parquet romen şirketi olup dekorasyon parke üretiminde – bordürler ve madalyon marküteri – uzmanlaşmış ve şirketin amacı masif ahşap döşemelerine değer katmaktır.

Kataloglar ve fiyat listeleri

Kataloglar ve mevcut fiyat listeleri aşağıda görüntülenebilir / indirilebilir:


Pavex Parquet perakende satıcısı olun

Pavex Parquet’in bugün mevcut olduğu ve yeni piyasalar için yeni perakende satıcı için sürekli arayış içindedir. Bu alanda çalışan şirket olup ürünlerimizi müşterilerinize sunmakta ilgili iseniz, bizimle irtibata geçmekten kaçınmayın.

Pavex Parquet srl

11, Traian Street Sebes, Alba County, 515800, ROMANIA

Tel/fax: +40-258-730.786

Cell: +40-741-048.738 or +40-771-322.893

e-Mail: pavex.parquet@gmail.com